جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بیانیه ماموریت

بیانیه ماموریت

شرکت زرعطار نوین فارمد ایرانیان با اتکا بر دانش فنی استاندارد سازی گیاهان دارویی و فرآورده­های آنها، ماموریت خود را حضور فعال و هدفمند در تولید، فرآوری، عرضه و ترویج فرهنگ صحیح مصرف این محصولات در بازارهای داخلی و خارجی و می داند.

بیانیه چشم انداز

چشم انداز شرکت زرعطار نوین فارمد ایرانیان تبدیل شدن به یک هلدینگ تخصصی در حوزه گیاهان دارویی و ایجاد زنجیره ارزش پایدار در این صنعت می باشد.

ارزش ها

شرکت زرعطار نوین فارمد ایرانیان با سرلوحه قرار دادن دو اصل تخصص گرایی و شایسته سالاری، ارزش های سازمانی خود را در جهت نیل به اهداف و چشم انداز تعیین شده بر اساس محورهای زیر در نظر گرفته است:

  • کیفیت گرایی: کیفیت مهمترین اصل فعالیت شرکت زرعطار بوده و با پیاده سازی سختگیرانه‌ترین فرآیندهای کنترلی در تلاش است تا محصولی با کیفیت به مشتریان خود ارائه نماید.
  • مشتری مداری: مشتریان بزرگترین سرمایه هر سازمانی هستند، ما در زرعطار در تلاش هستیم ضمن شناسایی نیازها و سلایق مشتریان، محصولات نوآورانه و با کیفیت را به بازار عرضه نماییم.
  • شایسته سالاری: رویکرد مجموعه زرعطار برای نیل به اهداف سازمانی خود همواره جذب نیروهای متخصص و متعهد بوده است.
  • سازمان یادگیرنده: زرعطار یک سازمان یادگیرنده بوده و با استفاده از دانش فنی نیروهای خود همواره در تلاش است تا با تحقیق و توسعه و کسب تجربه، محصولات نوآورانه و جدید را روانه بازار نماید.
پیمایش به بالا